●  Interiérové studio SAB  ●  T.G. Masaryka 2000  ●  Nové Město nad Metují 54901  ●  Tel: 775 884 565  ●  interiery@sabtrafo.cz  ●

 

      

Nabízíme kuchyně všech cenových kategorií v provedení od kvalitních laminátů, přes fóliované kuchyně až po lakované (vysoký lesk i mat) či dýhované z přírodního dřeva.

Nedávnou novinkou v sortimentu je i možnost plošného potisku vybraného motivu na čelní plochy kuchyně.

Díky vlastní výrobě jsme schopni vyhovět i atypickým požadavkům a rozměrům a to bez zbytečných příplatků.

Naše kuchyně osazujeme kováním značky BLUM s doživotní zárukou.

Pracovní desky nabízíme postformingové od několika výrobců, dále pracovní desky z přírodního kamene (Technistone, žula) nebo umělého kamene (Corian, Hanex a další).

Jako obklady stěn lze zvolit velké množství materiálů, ale za povšimnutí jistě stojí v dnešní době velmi populární a moderní obklady z barevného skla nebo obklady z grafoskla, na které můžeme vytvořit motiv nebo fotografii dle vašeho přání. V této oblasti spolupracujeme se společností JAP, kde naleznete ukázky grafoskel (www.sklo-jap.cz) a také online konfigurátor (konfig.sklo-jap.cz).

Vše je navíc k vidění přímo u nás na studiu, kde vám poskytneme odborné informace.

Realizace kuchyní provádíme od samotného zaměření, následuje odborná konzultace, grafické návrhy, výběr materiálů a barev, cenová nabídka a poté samotná realizace. Montáž provádíme včetně kompletního zapojení vody, odpadů a elektrospotřebičů.

V případě zájmu lze domluvit i likvidaci staré kuchyně a  spotřebičů.